SIA DDR PLUSS > Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas (BIO iekārtas uzstādīšana).

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes Vācijā ražotas BIO kanalizāciajs sistēmas KLARBOX SBR 4. Šī iekārta no septiķa atšķiras ar to, kas iekārtas attīrītais ūdens ir attīrīts līdz pat 99% un šo notekūdeni ir iespējam novadīt grāvī vai netālu esošā ūdenstipnē. BIO iekārtai nepieciešama nepārtraukta  elektro padeve un lai izslēgtu nepatīkamu aromātu rašanos nepieciešams sistēmu lietot regulāri. Mūsu piedāvātā sistēma Klarbox SBR4 tiek montēta Latvijā SIA Rotons ražotajās tvertnēs un ir pilnībā sertificēta un pierādījusi sevi kā vienu no kvalitatīvākajām sistēmām. Sistēma  ir veidota tā lai patērētu pēc iespējas mazāk elektroenrģijas un kalpotu pēc iespējas ilgāk.  Sistēmas tīrīšana jāveic vienu reizi gadā, piesaistot asenizācijas mašīnu un meistru, kas pārzin savu darbu.

Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt  tieši Jums piemērtotāko risinājumu, tāpēc, ja Tavam privātīpašumam vai uzņēmumam nepieciešama kanalizācijas sistēmas izbūve, tad sazinies ar mums-ieteiksim un ealizēsim Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām piemērotāko risinājumu. Kanalizācijas sitēmas izbūves darbus veicam ātri un kvalitatīvi, izmantojot tikai kvalitatīvus materiālus. Veicot jebkuras kanalizācijas sistēmas izbūvi klients saņem iekārtas tehnisko pasi ar visu nepieciešamo informāciju par sistēmu, tā kvalitāti, apkalpošanu un lietošanu, kā arī visu nepieciēšamo dokumentāciju mājas nodošanai un darbu saskaņošanai būvvaldē.

Risinājuma izmaksas

Uzdod Jautājumu?

SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

Konsultācija

Zvaniet: 25915430

Atbilstošs risinājums

Efektīvākais risinājuma piemērošana

Darba Izpilde

Darba izpilde noliktajā laikā

Laimīgs klients

Kvalitatīvs darbs. Labākā cena

Jaunumi

Mūsu sadarbības partneri

Kvalitatīva kanalizācija par labu cenu  

CALL ME
+
Atvzanīt
Zvanīt