SIA DDR PLUSS > Kādu ILAI sistēmu izvēlēties

Saimnieciski sadzīvisko notekūdeņu attīrīšana (ILAI) notiek divos etapos:

  • Pirmais — sākotnējā attīrīšana,
  • otrais — pēdējā.

Sākotnējā attīrīšana notiek tikai speciālā skeptiķī (nosēdtvertnē). Notekūdeņos esošās daļiņas nosēžas dibenā un tā krājas nogulsnes. Tās lēni fermentējas un pa to laiku daļa netīrumu izšķīst ūdenī, bet atlikušie netīrumi sakrājas septiķa dibenā kā neizšķīdušas minerālvielas.

Septiķis domāts, lai atdalītu šķidrumu ar izšķīdušajām daļiņām no nešķīstošajam daļiņām un ar anaerobo baktēriju palīdzību iznīcinātu notekūdeņos esošos organiskos netīrumus.

Pēdējā attīrīšana, pretēji pirmajam etapam, kas notiek tieši septiķī, var notikt atsevišķa tipa konstrukcijās, kuras visas ir paredzētas vienam mērķim — veidot optimālus apstākļus, lai anaerobās baktērijas pilnībā attīrītu no septiķa izplūstošos notekūdeņus. Notekūdeņu bioloģiskajai neitralizēšanai anaerobos apstākļos tiek pielietota tāda pēdējās attīrīšanas sistēma: grunts drenāža, smilšu filtrs, bioloģiskais filtrs un uzsūcošā aka. Notekūdeņi, kas iztek sistēmas, ir attīrīti par 95%, un tas atbilst sanitārajām normām un tādus notekūdeņus var novadīt grāvī vai tml.

Risinājuma izmaksas

Uzdod Jautājumu?

SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

Konsultācija

Zvaniet: 25915430

Atbilstošs risinājums

Efektīvākais risinājuma piemērošana

Darba Izpilde

Darba izpilde noliktajā laikā

Laimīgs klients

Kvalitatīvs darbs. Labākā cena

Jaunumi

Mūsu sadarbības partneri

Kvalitatīva kanalizācija par labu cenu  

CALL ME
+
Atvzanīt
Zvanīt