SIA DDR PLUSS > Projects > Šķeldas apkures katlumāja ar kopējo jaudu 2.5MW

Sadzīves iekārtas

AGB 06/3AH

AGM mono

Ir Jautājumi? – Būs atbildes!

Mūsu uzņemuma pārstāvji sniegs detalizētas atbildes uz Jūsu Jāutājumiem.

Sākam sarunu

Šķeldas apkures katlumāja ar kopējo jaudu 2.5MW

1) Šķeldas padeves sistēma ar skrāperu tipa kustīgajām grīdām AGB HG-4, ķēžu konveijeris AGB KT-5 un AGB KT-10 ar ķēdi katrā pusē un metāla lāpstiņām, vītnes transportieri AGB VT-5

2) Ūdenssildāmais katls AGB 2.0MW 07/3AV. Tērauda loksnēm un caurulēm metināts katls ar mūrētu šamota priekškurtuvi un termoizolētu ārpusi. Tas sastāv no divām galvenajām daļām – trīs virzienu vertikāla siltummaiņa un divu virzienu termoizolētas kurtuves. Priekškurtuve aprīkota ar diviem gaisa pūtes ventilatoriem AGB GP-5.5kW, hidrauliski kustināmiem leģētā čuguna ārdiem kurtuvē un hidraulisko pelnu skrāperi ar antispārniem uz kurtuves pamatnes, pelnu vītnes transportieri, trim durvīm, dūmvada izeju, elektronisku temperatūras un retinājuma kontrolieri. Priekškurtuves galos ir apskalotas kasetes. Trīs virzienu horizontāls siltummainis ar ”bypass” jeb apvedlīnijas sistēmu. Kurināmā padeve kurtuvē AGB UHV-10 ar uzkrājējbunkuru un hidraulisko virzuli.

3) Ūdenssildāmais katls AGB 0.5MW-04/3AH. Tērauda loksnēm un caurulēm metināts katls ar mūrētu šamota kurtuvi un siltinātu ārpusi. Tas sastāv no divām galvenajām daļām – siltummaiņa un kurtuves, aprīkots ar gaisa pūtes ventilatoru. Kurināmā padeve kurtuvē AGB UVT-5 ar uzkrājējbunkuru ar vītnes transportieri.

4) Elektrovadības automātikas sistēma ar PLC kontrolieri un degšanas kvalitātes kontroli. Lambda zonde, temperatūras kontrole kurtuvē, dūmgāzēs, padeves un atplūdes caurulēs. Vairāklīmeņu aizsardzības sistēma.

5) Dūmgāzu attīrītājiem – multicikloniem AGB MC-25 un AGB MC-9 , siltinātas dūmejas, dūmgāzu ventilātoriem AGB DS-800 18.0kW un AGB DS-400 4.0kW un bezatsaišu dūmenis ar siltinājumu un dekoratīvu apšuvumu.

CALL ME
+
Atvzanīt
Zvanīt