SIA DDR PLUSS > Septiķa izbūve

Kanalizācijas sistēmas izbūve ar septisko tvertni.

Kā vienu no kvalitātīvākiem risinājumiem mēs saviem klientiem piedāvājam veikt piemājas kanalizācijas sistēmas ierīkošanu ar SIA Rotons ražoto polietilēna tvertni, kurā ir iemontētas vairākas kameras, kas veic vienmērīgu un lēnu notekūdeņu attīrīšanu.
2014. gadā ražotne ieguve CE sertifikātu, visai savai ražotajai produkcijai, tas ir apliecinājums produkta augstajai kvalitātei un atbilstībai visām Eiropas savienības prasībām un normatīvajiem aktiem.
Tvertnes tiek ražotas no augstvērtīga polietilēna materiāla, sver aptuveni 200 kg. Un ir speciāli konsturētas iebūvei pie augstām gruntsūdens svārstībām un īpaši biezas, lai iebūvējot smagā un mālainā augsnē tverne netiku deformēta. Ražotājs septiķiem garantē 10. gadi garantiju.
Mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda tilpuma un izmēra septiķus un tvernes
Labs risinājums vasarnīcām, mazdārziņiem un pirtiņam ir RS 1000zl septiskā tvertne.
Šai tvertnei faktiskais lielums ir 1200l. , kas pilnībā nodrošina kvalitatīvu sistēmas darbību un pilda nepieciešamo funkciju neikdienišķai lietošanai.

Standarta risinājums privātmājai ir septiķis RS3000ZL

Šis septiķis ir ar faktisko tilpumu 2800l. –dalīts 3-kamerās, kurās tiek veikta notekūdens attīrīšana . Šī tilpuma  septiķis paredzēts lietošani ģimenes ikdienas vajadzībām. Septiķis spēj attīrīt gan veļas mazgājamās mašīnas, gan vannas notekūdeņus.

Septiķa izbūves cenas tiek aprēķinātas inviduāli katram objektam, vadoties pēc septiķa lieluma, konkrētās vietas un citiem rādījumiem. Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas objektu apskati un konsultāciju par veiksmīgāka risinājuma izbūvi. Pie mums strādā nemaninīgā kolektīvā jau vairākus gadus sertificēti meistari ar pieredzi praktiskajos darbos un teorētiskajām zināšanām, kas iegūtas apmeklējot apmācību kursus, gan Latvijā, gan Bulgārijā.

Risinājuma izmaksas

Uzdod Jautājumu?

SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

Konsultācija

Zvaniet: 25915430

Atbilstošs risinājums

Efektīvākais risinājuma piemērošana

Darba Izpilde

Darba izpilde noliktajā laikā

Laimīgs klients

Kvalitatīvs darbs. Labākā cena

Jaunumi

Mūsu sadarbības partneri

Kvalitatīva kanalizācija par labu cenu  

CALL ME
+
Atvzanīt
Zvanīt